30-lecie Przedszkola Nr 18

Autor: Gazeta Otwocka

29/03/2017

24 marca odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 30-lecia Przedszkola Nr 18 im. Kubusia Puchatka w Otwocku.

Uroczystość z okazji jubileuszu 30-lecia Przedszkola  w Nr 18 im. Kubusia Puchatka w Otwocku. W uroczystości wzięli udział: Prezydent Miasta Otwocka Zbigniew Szczepaniak, Wiceprezydent Miasta Otwocka Agnieszka Wilczek, Radny Andrzej Sałaga, Dyrektor Oświaty Miejskiej w Otwocku Edyta Rosłaniec, Dyrektorzy otwockich placówek oświatowych, przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń, emerytowani nauczyciele, kadra pedagogiczna oraz byli nauczyciele i dyrektorzy oraz mieszkańcy Mlądza.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości oraz przedstawienia historii przedszkola przez dyrektor Hannę Gołębiowską. Następnie przedszkolacy przygotowali przedstawienie pt. Jubileuszowa Podróż.. W spektaklu Kubuś Puchatek w dniu swoich urodzin otrzymał od przyjaciół globus za pomocą którego podróżował w najróżniejsze zakątki świata.

Po zakończeniu przedstawienia na scenę wprowadzono tort urodzinowy i zaśpiewano „sto lat”. Była to też pora na złożenie życzeń oraz przekazanie upominków.

Dyrekcji, wychowawcom, pracownikom oraz przedszkolakom gratulujemy pięknej historii oraz życzymy wiele kolejnych wspaniałych jubileuszy!


Galeria