40-lecie Przedszkola Nr 12

Autor: Gazeta Otwocka

02/12/2016

Minęło 40 lat od utworzenia Przedszkola Nr 12 w Otwocku. Z tej wyjątkowej okazji dyrekcja przygotowała uroczystość jubileuszową.

Przedszkole Nr 12 jest placówką publiczną, która została otworzona w 1976 r. Przez 40 lat wychowała tysiące małych otwocczan, którzy wyrośli na ludzi o różnych kwalifikacjach: inżynierów, lekarzy czy prawników.

Uroczystość 40-lecia Przedszkola Nr 12 odbyła się w piątek, 2 grudnia. Wzięli w niej udział m. in. Wiceprezydent Agnieszka Wilczek, Dyrektor Oświaty Miejskiej Edyta Rosłaniec, prezes ZNP oddziału Otwock Przemysław Gręzak, dyrektorzy otwockich przedszkoli oraz zaproszeni goście.

Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia dyrektor przedszkola Justyny Kozłowskiej, która w swoim przemówieniu przedstawiła wszystkim zebranym historię przedszkola oraz podziękowała kadrze przedszkola za pełną zaangażowania pracę na rzecz edukacji i wychowania najmłodszych dzieci. Następnie na scenę weszły dzieci, które przygotowały występ muzyczno-artystyczny. Po przedstawieniu zabrała głos Wiceprezydent Agnieszka Wilczek, która złożyła życzenia gronu pedagogicznemu, pracownikom placówki, dzieciom oraz wręczyła im prezenty.

Galeria