Adopcje psów ze Schroniska w Celestynowie

Autor: Wydział Ochrony Środowiska

10/07/2017

Zwierzaki z celestynowskiego schroniska czekają na opiekunów i nowe, lepsze życie!

Kontakt w sprawie adopcji : Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie;

e-mail: adopcje@celestynow.toz.pl ; tel. 22 789 70 61

Pepper i Cynamon

Dwaj nierozłączni bracia Cynamon i Pepper szukają wspólnego domu! Po śmierci swojej Pani, z którą spędzili całe życie, trafili do schroniska. Ciężko było na początku. Psiaki są cudowne, lgną do człowieka, są dobrze wychowane, grzeczne i nauczone domowych manier. To podwójne szczęście w nowym domu!

Cynamon (nr.37/17) i Pepper (36/17)

Pepsi
pepsi

Pepsi to młoda, duża i żywiołowa sunia. Ma temperament szczeniaka. Bardzo pragnie być blisko człowieka i mimo swoich gabarytów wtula się jak dziecko. Chętnie wychodzi na spacery, ale zdecydowanie nie chce wracać do boksu. Chce jak najdłużej być z ludźmi, bo wciąż nie wierzy, że buda jest teraz jej domem...

nr.58/17

Tax

 tax

Tax ma ok.7-8 lat. Podobny jest zarówno do wyżła jak i do sznaucera. Jest spokojny, zrównoważony i dobrze ułożony. Wydaje się, że wciąż jest smutny i za kimś tęskni. Nikt go jednak dotąd nie szukał, więc my szukamy mu najlepszego domu, który go przytuli i da mu poczucie bezpieczeństwa.

Nr.68/17

Dingo

dingo

Dingo- jedyna w swoim rodzaju, piękna, młoda sunia w typie astralijskiego psa dingo!Jest radosna i zawsze chętna do zabawy. Nie przepuści także pieszczot i głaskania po brzuszku. Ta wyjątkowa sunia marnuje się właśnie w schronisku !

nr.111/17

Optima

optima

Optima to młoda, wesoła iskierka. Do schroniska trafiła razem ze swoim przyjacielem Krebsem, błąkały się po wysypisku śmieci. Sunia ma niespożyte pokłady energii, wciąż chciałaby biegać, hasać i szaleć. Cieszy się każdą chwilą spędzoną z człowiekiem i zaraża swoim młodzieńczym optymizmem. Jest inteligentna i szybko uczy się komend. Nie pozwól jej dorosnąć w schronisku !

nr.262/16

Senior
senior

Senior to dostojny, dojrzały pies w typie owczarka niemieckiego. Zadziwiające, że ktoś mógł wyrzucić tak wspaniałego psa. Nie narzuca się, ale jest łakomczuchem i nie stroni od przytulanek i miziania. Możesz odmienić jego los i podarować mu dom, za którym Senior bardzo tęskni.

nr.229/16

Pysio

pysio

 Nikt nie chciałby przeżyć tego na co skazany był Pysio. Znaleziony z kolczatką wrośniętą w szyję, wyniszczony i zupełnie zrezygnowany. Bardzo cierpiał. Dziś Pysio ma się już całkiem dobrze. Powoli odnajduje się w nowej rzeczywistości i chyba przekonuje się, że może być jeszcze szczęśliwy. To duży pies, który okazał się równie dużym pieszczochem. Ma ok. 7 lat i szuka odpowiedzialnego opiekuna, który pomoże mu zapomnieć o cierpieniu już na zawsze.

nr.224/16

Czaps

czaps

Czaps jest podobny do teriera. Długo koczował bezdomny na ulicy. Mimo to nadal ufa ludziom. Jest pieszczochem. Dobrze chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy. Jest pozytywnie zakręconym pełnym energii, aktywnym psiakiem. Bardzo męczy go zamknięcie za kratami boksu.

Wciąż czeka na swój domek...

Nr. 202/16

Poker

poker
Poker to mały, typowo domowy piesek. Jest żywiołowym wiercipiętą. Na spacerze śmiało brnie naprzód, węszy i biega. Pobyt w schronisku mu nie służy, poza tym nie ma futra, które by go ogrzewało w mroźne noce w budzie. Poler to psiak do przytulania, noszenia na rękach i leżenia na ciepłej kanapie. Nie pozwólcie mu marznąć dłużej w schronisku!

nr.157/16