Finał Lata z Radiem

Autor: Gazeta Otwocka

29/08/2016

W niedzielę 28 sierpnia nasze miasto miało zaszczyt być miejscem finałowego koncertu trasy Lata z Radiem. Impreza przyciągnęła wielu mieszkańców zarówno Otwocka, jak i okolicznych miejscowości.

Tegoroczny, finałowy koncert Lata z Radiem odbył się w Otwocku dzięki staraniom Urzędu Miasta Otwocka oraz radnego Bernarda Wojciechowskiego – wieloletniego pracownika Programu I Polskiego Radia oraz radnego Miasta Otwocka. Lato z Radiem to cykl koncertów organizowanych przez Program I Polskiego Radia w całej Polsce - jest to jedna z najbardziej popularnych imprez w naszym kraju, gdzie na scenie występują znani Polscy artyści.

Scena została rozstawiona na płycie boiska na którym, na co dzień trenują piłkarze klubu OKS Otwock. Dla licznie zebranej publiczności oprócz licznych wystąpień zagrały zespoły: Arka Noego, DeMono, T.Love oraz Golec uOrkiestra. Ponadto na scenie odbywały się liczne konkursy w których mogły wziąć udział osoby z publiczności.

Oprócz koncertów zadbano także o wiele różnych atrakcji zorganizowanych przez Miasto Otwock oraz partnerów biorących udział w koncertach Lata z Radiem m. in. Najmłodsi mogli skorzystać z darmowych dmuchanych zjeżdżali, kolorować kolorowanki, bawić się z klockami bądź puszczać bańki mydlane. Z kolei dla dorosłych rozstawiono liczne punkty gastronomiczne oraz zorganizowano konkursy np. na jazdę próbną wybranym samochodem Dacia bądź gadżety promocyjne Miasta Otwocka.

Po zakończeniu koncertów oraz wszelkich wydarzeń na scenie wszyscy uczestnicy mogli podziwiać znakomity pokaz fajerwerków.

Liczymy, ze także w przyszłym roku Miasto Otwock znajdzie się na planie wakacyjnej trasy koncertowej Lata z Radiem.

Szczególne podziękowania dla Pana Bernarda Wojciechowskiego, radnego Miasta Otwocka za pomoc w organizacji koncertów. 

Galeria