IV edycja Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

Autor: Gazeta Otwocka

28/08/2017 12:00

Przed nami IV edycja Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali” – czyli wielkie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin. Tego dnia wspólnie wychodzimy na ulicę Warszawy, by zamanifestować siłę solidarności międzypokoleniowej i świetnie się bawić!

W tym roku spotykamy się 2 września o godz. 12:00 przy rondzie Charles’a de Gaulle’a w Warszawie (początek ul. Nowy Świat), by wspólne przejść w paradzie na teren Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28), gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń.

Warto być nieco przez 12.00. Na miejscu czekać będzie na Was punkt informacyjny, a także przygotowane przez nas transparenty, flagi, gwizdki, wuwuzele. Zachęcamy zorganizowane grupy, by przygotowali wcześniej transparenty i dodatki, by wyróżnić się w tłumie. Na miejscu będą również czekać londyńskie autobusy z odsłoniętym dachem i nagłośnieniem dużej mocy.

Chwilę po południu wyruszymy prowadzeni przez bębniarzy, orkiestry i kolorowe autobusy na których DJ-e będą grać różnorodną, pozytywną muzykę. Po dojściu do Uniwersytetu Warszawskiego zacznie się Piknik Pokoleń.

Więcej informacji pod linkiem: http://parada.zaczyn.org/

Galeria