Kalendarz imprez

KALENDARZ PLANOWANYCH IMPREZ I UROCZYSTOŚCI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
TEMATYKA
TERMIN
Sprzątanie Świata 2018 21.09.2018r. godz. 10.30
Spotkanie z policjantem, wycieczka na skrzyżowanie 26.09.2018r. godz. 10.00
"Ruch to zdrowie" - wycieczka do Klubu M3 - GRUPA III 26.09.2018r. godz. 11.15

"Drzewa mazowieckich lasów" - prezentacja multimedialna

09.10.2018r. godz. 9.30

"Święto Drzewa 2018" - spotkanie z leśnikiem

10.10.2018r. godz. 10.00

Spacer do SP Nr 1 - złożenie kwiatów pod pamiątkową tablicą TON-u - GRUPA III

12.10.2018r. godz. 10.00

Wycieczka do Bazy Edukacji Leśnej w Celestynowie

15.10.2018r. godz. 9.00

Kapsuła czasu grupy III - udział w uroczystości w Galerii Kupiecka

16.10.2018r. godz. 14.00

"Misiowa draka o drogowych znakach" - teatrzyk

17.10.2018r. godz. 9.00

Pasowanie na Przedszkola - uroczystość wewnątrzprzedszkolna

19.10.2018r. godz. 10.00

Wycieczka do DYNIOLANDU - GRUPA II i III

22.10.2018r. godz. 8.30

"Drzewa w jesiennym lesie" - spacer do Soplicowa -  GRUPA II i III

24.10.2018r. godz. 9.45
Spacer na cmentarz komunalny - palenie zniczy na mogiłach poległych żołnierzy 30-31.10.2018r. godz. 10.00
"Skok po zdrowie" - wycieczka do Klubu IMPERIUM - GRUPA III 07.11.2018r. godz. 10.30
"Orzeł Biały" - warsztaty w Muzeum Ziemi Otwockiej - GRUPA II  09.11.2018r. godz. 9.30
100 lat dla Niepodległej - uroczystość wewnątrzprzedszkolna 12.11.2018r. godz. 9.300

"Barwy ojczyste" - warsztaty w Muzeum Ziemi Otwockiej - GRUPA III

14.11.2018r. godz. 9.30

"Nadchodzi zima" - prezentacja multimedialna

21.11.2018r. godz. 9.30
Święto Pluszowego Misia 2018 26.11.2018r. godz. 9.30
"Mikołajki" - warsztaty w Muzeum Ziemi Otwockiej - GRUPA III 05.12.2018r. godz. 9.30
"Najpiękniejsza gwiazdka" - spotkanie z Mikołajem 07.12.2018r. godz. 9.00
"Ozdoby świąteczne" - warsztaty w Muzeum Ziemi Otwockiej - GRUPA II 12.12.2018r. godz. 9.30
Spotkanie wigilijne z rodzicami w grupie I 19.12.2018r. godz. 15.00
Spotkanie wigilijne z rodzicemi w grupie II 17.12.2018r. godz. 15.00
Spotkanie wigilijne z rodzicami w grupie III 18.12.2018r. godz. 15.00
"Najjaśniejsza gwiazdka" - teatrzyk 21.01.2019r. godz. 9.00
Dzień Babci i Dziadka w grupie I 21.01.2019r. godz. 15.00
Dzień Babci i Dziadka w grupie II 22.01.2019r. godz. 15.00
Dzień Babci i Dziadka w grupie III 23.01.2019r. godz. 15.00
Bal karnawałowy 2019 15.02.2019r. godz. 9.00
Dzień Kota 2019 26.02.2019r. godz. 9.00
"Jak leśnik las ratował" - teatrzyk 20.03.2019r. godz. 9.00
Wielkanoc w przedszkolu 15.04.2019r. godz. 9.00
Dzień Ziemi 2019 - zabawa integracyjna 24.04.2019r. godz. 9.00
Święto Flagi 10.05.2019r. godz. 9.00
Dzień Mamy i Taty w grupie I 27.05.2019r. godz. 15.00
Dzień Mamy i Taty w grupie II 22.05.2019r. godz. 15.00
Spartakiada Przedszkolna 29.05.2019r. godz. 9.00
Pożegnanie starszaków 06.2019r. godz. 15.00
Piknik Rodzinny 2019 14.06.2019r. godz. 15.00