Mikołajki na sportowo

Autor: Administrator serwisu

Zawody na sali gimnastycznej

W sobotę, 5 grudnia z okazji Mikołajek, w Szkole Podstawowej nr 6 oraz na terenie Klubu Sportowego Vulcan Wólka Mlądzka odbyły się zawody sportowe.

Z okazji Mikołajek w Szkole Podstawowej nr 6, pod patronatem Prezydenta Miasta Otwocka odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Młodzież konkurowała w czterech kategoriach: dziewczęta klasy I - III, chłopcy klasy I - III, dziewczęta klasy IV - VI oraz chłopcy klasy IV - VI. Uroczystego otwarcia turnieju w imieniu Prezydenta Miasta Otwocka dokonał Andrzej Wysoczański - Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta Otwocka.

Chłopcy I-III:

Belka Bartosz
Walenda Fabian
Śrama Mateusz

Dziewczynki I-III:

Gąsiorek Gabrysia

Dziewczynki IV-VI:
Kosmicka Natalia
Anc Julia
Koss Agata

Chłopcy IV-VI:

Kucharz Kamil
Nogalski Miłosz
Odoliński Szymon

Open Kobiety:

Hardek Wiktoria
Odolińska Karolina
Seremak Paulina

Open mężczyźni:

Karwowski Marcin
Kietliński Artur
Zowczak Przemysław

Tego samego dnia, na terenie Klubu Sportowego Vulcan Wólka Mlądzka odbył się Rodzinny Piknik Sportowy. Zawodnicy grający w klubie z różnych roczników wraz z rodzinami rywalizowali w konkursach m. in. bieg w worku, szukanie przedmiotów z zawiązanymi oczami, turniej piłkarski itp. Organizatorzy dla uczestników przygotowali ciepły poczęstunek oraz gorąca herbatę. Na zakończenie pikniku wiceprezes klubu Tomasz Kołnierzak wręczył zawodnikom nowy sprzęt sportowy, który będzie do dyspozycji sportowców na terenie klubu.

Galeria