Na wiosnę nowe parkingi w Śródborowie

Autor: Gazeta Otwocka

14/03/2017

Na początku kwietnia rozpocznie się remont ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Narutowicza do Ujejskiego. W ramach inwestycji wartej 373.5 tys zł zostanie wykonany remont drogi, chodnika oraz 31 miejsc parkingowych.

Ze względu na duży stopień wyeksploatowania ulica Warszawska na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. Narutowicza wymaga natychmiastowego remontu. Dla poprawy przejezdności drogi w budżecie Miasta Otwocka na 2017 rok uwzględniono częściowy remont odcinka ul. Warszawskiej. Realizacja inwestycji pn. „Remont ul. Warszawskiej od ul. Żeromskiego do ul. Narutowicza wraz z remontem chodników i miejsc postojowych – etap I (odcinek Narutowicza - Ujejskiego)” rozpocznie się na początku kwietnia br.

I etap inwestycji będzie kosztował 373,5 tys zł  i w jego ramach zostanie wykonany remont jezdni w ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Narutowicza do Ujejskiego (poprzez ułożenie nowej nawierzchni drogi). Ponadto zostanie wyremontowany chodnik wzdłuż jezdni, wybudowane 31 miejsc parkingowych przy Parafii Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku-Śródborowie, wykonane nowe oznakowanie poziome i pionowe oraz zjazd na ul. Ujejskiego.

Na czas remontu odcinek drogi zostanie zamknięty dla ruchu z wyjątkiem dojazdów do posesji przyległych do drogi. Ruch z zamkniętej ul. Warszawskiej zostanie poprowadzony objazdem przez równoległą ulicę Armii Krajowej.

Galeria