Nowy komendant KPP Otwock

Autor: Gazeta Otwocka

06/07/2016

We wtorek, 5 lipca na terenie Komendy Powiatowej Policji w Otwocku odbyła się uroczystość przekazania obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku podinspektorowi Hubertowi Białogrodzkiemu.

Uroczystość odbyła się przed Komenda Powiatową Policji w Otwocku. Wzięli w niej udział policjanci, pracownicy cywilni komendy, przedstawiciele Komendy Stołecznej Policji w Warszawie, przedstawiciele powiatu otwockiego oraz gmin wchodzących w jego skład, radni, delegacja Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku oraz Lasów Państwowych. Miasto Otwock w imieniu Prezydenta Miasta Otwocka Zbigniewa Szczepaniaka reprezentowała wiceprezydent Agnieszka Wilczek.

Na początku dowódca uroczystości podkom. Arkadiusz Piętka złożył meldunek p.o. Z-cy Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Piotrowi Berentowi. Następnie odbyło się uroczyste podniesienie flagi państwowej oraz odczytanie przez zastępcę naczelnika wydziału kadr KSP podinspektora Tomasza Rylskiego rozkazu, na mocy którego podinsp. Hubert Białogrodzki został powołany na stanowisko komendanta Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

W trakcie przemówienia p.o. Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji w Warszawie mł. insp. Piotr Berent pogratulował nowemu komendantowi objęcia nowej funkcji oraz życzył wielu sukcesów i  satysfakcji z pracy. W imieniu Prezydenta Miasta Otwocka Zbigniewa Szczepaniaka głos zabrała wiceprezydent Agnieszka Wilczek, która życzyła nowemu komendantowi wytrwałości, sukcesów, zadowolenia z pełnionych obowiązków oraz żeby za sprawą jego nadzoru mieszkańcy miasta Otwocka i powiatu otwockiego czuli się jeszcze bezpieczniej.

Galeria