Otwocka Plaża Miejska oficjalnie otwarta

Autor: Gazeta Otwocka

27/06/2017

Wraz z nadejściem wakacji sezon wypoczynkowy na Otwockiej Plaży Miejskiej oficjalnie można uznać za rozpoczęty. Inauguracja odbyła się w piątek, 23 czerwca. Na scenie dla plażowiczów wystąpili dj. PeTe F oraz dj. ERR BITS. Na finał publiczność obejrzała niezwykle ekscytujące ogniowe show w wykonaniu grupy Psycho Dolls. Oficjalnego otwarcia w imieniu Prezydenta Miasta Otwocka dokonał Naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Andrzej Wysoczański. Podczas swojego wystąpienia życzył mieszkańcom wspaniałej pogody, dobrej zabawy oraz udanej rekreacji na Otwockiej Plaży Miejskiej.

Przypominamy, że plaża otwarta jest codziennie w godzinach od 10 do 22. Do dyspozycji wypoczywających jest punkt cateringowy, leżaki, ławki, parasole, plac zabaw oraz boiska do gry w piłkę siatkową. Plaża jest monitorowana i ochraniana przez całą dobę. W weekendy zaplanowano szereg imprez sportowych i kulturalnych.

O szczegółach wydarzeń będziemy mogli dowiedzieć się na bieżąco na stronie internetowej urzędu miasta oraz śledząc profil FB stworzony przez tegorocznego organizatora „Otwocka Plaża Miejska 2017”.

Zapraszamy!

Galeria