Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 1 w Otwocku

Autor: Gazeta Otwocka

09/06/2016

Tradycyjnie z okazji dnia dziecka w Szkole Podstawowej nr 1 w Otwocku odbył się piknik rodzinny. W sobotę 4 czerwca na uczniów, nauczycieli oraz przyjaciół szkoły czekało mnóstwo atrakcji.

Już po raz piąty Fundacja Otwocka Jedynka zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Pogoda dopisała, a atrakcji nie brakowało. Ogromnym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której główną wygraną był rower, ufundowany przez anonimowego sponsora. Liczne animacje na scenie i poza nią w wykonaniu aktorów teatru „Forma”, były natomiast prezentem od Urzędu Miasta Otwocka.

Podczas pikniku odbywały się m.in. zabawy, gry sprawnościowe, pokazy sztuk walki, taneczne popisy w wykonaniu szkolnej grupy Fast Step oraz liczne koncerty i występy uczniów w ramach szkolnego konkursu talentów/. Podczas pikniku odbywała się zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Otwocka Jedynka.

Podobniej jak w ubiegłych latach finał pikniku został przygotowany przez Straż Pożarną, która rozstawiła kurtynę wodną na dziedzińcu szkoły. Ten punkt programu wywołał niezwykłą eksplozję radości dzieci.

Galeria