Wakacyjne połączenia stolicy z Krakowem i Trójmiastem

Autor: Administrator serwisu

20/06/2016

Pociąg Kolei Mazowieckich

Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” 25 czerwca uruchomi wakacyjne połączenia Warszawy z Trójmiastem i Ustką – pociąg „Słoneczny” oraz z Krakowem – pociąg „Dragon”.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie www.mazowieckie.com.pl

„Słoneczny” oraz „Dragon” składają się z nowoczesnych wagonów piętrowych i lokomotywy Traxx wyprodukowanych przez firmę Bombardier. Ich prędkość maksymalna to 160 km/h. Podróż jest szybka i komfortowa. Wagony piętrowe są klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyposażone w przewijaki dla niemowląt. Podróżny, który zechce zabrać ze sobą rower, doceni możliwość skorzystania ze stojaków na rowery. Nad spokojnym przebiegiem podróży czuwa uprzejma obsługa.

Bilety na pociągi „Słoneczny” i „Dragon” są do nabycia w bardzo atrakcyjnych cenach. Honorowane są znizki ustawowe, dodatkowo w cenie biletu mozna zabrać ze sobą rower lub psa. 

Zakupu biletów mozna dokonać w kasach biletowych, w biletomatach KM, przy pomocy aplikacji na telefon komórkowy skycash, a także bezpośrednio u kierownika pociągu. 

Do 30 czerwca w sprzedazy bilety są w promocyjnych cenach: "Dragon" - 23 zł, "Słoneczny" - 35 zł

Pociąg "Słoneczny" dodatkowo, objęty jest akcją "Słoneczny wysyp rabatowy", dzieki której mozna skorzystać z atrakcyjnych zniżek w nadmorskich kawiarniach, instytucjach kultuty i centrach rozrywki.

Logo pociągu Dragonlogo pociągu słoneczny