KONFERENCJA PRASOWA PAŃSTWOWEGO GOSPODARSTWA WODNEGO WODY POLSKIE W RESTURACJI STYLOWA

Autor: Administrator serwisu

30/10/2018

Szanowni Państwo,

W lipcu  br. tygodnik  „Linia Otwocka” opublikował artykuł pn.”podwyżki cen niezgodne z prawem” w którego treści, dla potwierdzenia tezy z tytułu artykułu, dziennikarka powoływała się na słowa przewodniczącego rady miasta, który zdecydował się na zaskarżenie taryf OPWiK. Do tej publikacji odnieśliśmy się na naszej stronie, (http://www.otwock.pl/informacje-dotyczace-stanu-faktycznego-oraz-dodatkowe-informacje-w-odniesieniu-do-artykulu-w-linii-otwockiej,ne,mg,1,6,2198) tłumacząc, że stwierdzenie przewodniczącego i dziennikarki jest przedwczesne. W dniu 22 października br., decyzją podpisaną przez prezesa Wód Polskich, pana Przemysława Dacę, skarga przewodniczącego została w całości oddalona.

Ponieważ decyzja, niekorzystna dla pana Margielskiego, wydana przed wyborami samorządowymi mogłaby zaszkodzić kandydatowi PiS w nadchodzących wyborach, w restauracji STYLOWA, której właścicielem jest wydawca tygodnika Linia Otwocka została zorganizowana konferencja, w której brali udział kandydat Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko prezydenta miasta otwocka oraz przedstawiciele Wód Polskich, w tym pan prezes.

Przebieg konferencji, zwołanej w trybie pilnym, nie jest nam znany a jedynym zaproszonym medium lokalnym okazał się tygodnik Linia Otwocka.

Na konferencje nie zaproszono żadnego przedstawiciela OPWiK czy urzędu miasta.

Poniżej decyzja odrzucająca skargę przewodniczącego rady miasta wydana 22.10.2018 roku.:

https://opwik.com/wp-content/uploads/2018/10/decyzja.pdf

 

Galeria