Otwarte boiska - nowe zasady korzystanie z obiektów sportowych

Autor: Administrator serwisu

04/05/2020

Mając na uwadze Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem epidemii obiekty sportowe - tj. boisko pełnowymiarowe przy ul. Karczewskiej oraz Orliki od 4 maja są otwarte dla mieszkańców Otwocka w godz. 10-20 po uprzedniej potwierdzonej rezerwacji złożonej na adres mailowy: boisko@otwock.pl. Boiska szkolne otwarte są w godz. 8-15 - obowiązuje rezerwacja telefoniczna w szkole.

 

Wymaganym jest, aby rezerwujący zgłosił liczbę uczestników zajęć i gier sportowych. Obowiązuje dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt sportowych (środki dezynfekcji będą dostępne na miejscu). Dezynfekowany będzie także sprzęt sportowy po każdej grupie uczestników. Wyłącza się możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza toaletą). W czasie gry w piłkę lub uprawiania innego sportu na wyznaczonym obiekcie sportowym można zdjąć maseczkę.

 

Szczegółowe informacje na temat rezerwacji boisk można uzyskać w Wydziale Promocji i Spraw Społecznych: tel.: +48 22 779 20 01 w. 170.