Miejskie Lodowisko w Otwocku otwarte!

Autor: Administrator serwisu

29/12/2018

W piątek, 28 grudnia 2018 r. odbyło się oficjalne otwarcie Miejskiego Lodowiska w Otwocku. W tym roku, w związku z rewitalizacją Parku Miejskiego lodowisko zostało usytuowane na terenie Zieleni Miejskiej przy ul. Andriollego (naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 12). Wydarzenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Miasto Otwock reprezentował Prezydent Miasta Jarosław Tomasz Margielski oraz Wiceprzewodniczący Rady Miasta Bartłomiej Kozłowski. Uroczystość rozpoczęła się od pokazowego meczu hokeja na lodzie, który został rozegrany przez Otwocką Nocną Ligę Hokejową. Po krótkich przemówieniach Prezydenta i Wiceprzewodniczącego Rady Miasta nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi.

Prezydent Miasta Otwocka Jarosław Tomasz Margielski wraz z Radą Miasta Otwocka serdecznie zapraszają do korzystania z lodowiska. Cennik oraz godziny otwarcia znajdą Państwo poniżej:

Aktualności związane z Miejskim Lodowiskiem w Otwocku można śledzić pod linkiem: http://www.otwock.pl/lodowisko-miejskie,m,mt,19,432

Galeria