Wigilia miejska

Autor: Wydział Kultury i Promocji

17/12/2018

Miasto Otwock serdecznie zaprasza mieszkańców na Wspólną Wigilię Miejską, która odbędzie się 22 grudnia na Skwerze Szarych Szeregów przy Amatorskim Teatrze Miejskim (ul. Armii Krajowej 4) w godzinach 12:00-14:00. 

Mieszkańcy będą mogli skosztować potraw wigilijnych, wspólne kolędować, podzielić się opłatkiem oraz złożyć sobie nawzajem życzenia świąteczne. Dodatkową atrakcją będzie fotobudka, gdzie każdy będzie mógł wykonać okolicznościowe zdjęcia, a dla najmłodszych będzie czekał Mikołaj z upominkami.

W niedzielę, 23 grudnia w Amatorskim Teatrze Miejskim im. Stefana Jaracza w Otwocku odbędą się bezpłatne pokazy filmów dla dzieci:

godz. 11.00 PETTSON i FINDUS 
Pełna uroku, świąteczna opowieść o nietypowej przyjaźni człowieka z kotem. Zachwyci najmłodszych, ale wzruszy też rodziców! Film dla najmłodszych dzieci.

godz. 13.00  HOTEL TRANSYLWANIA 3
Bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają! Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku - od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów. Film dla nieco starszych dzieci.

godz. 15.00 AQUAMAN

Akcja filmu rozgrywa się w rozległym, zapierającym dech w piersiach, podwodnym świecie Siedmiu Mórz. Film dla starszych dzieci.

Bezpłatne wejściówki można odbierać 22 grudnia w godzinach 12.00-16.00 kasie Kina, na piętrze w pokoju nr 7. Armii Krajowej 4, 05-400 Otwock
Galeria