Zbiórka krwi Motoserce 2020

Autor: Administrator serwisu

05/06/2020

motoserce.jpg

Przypominamy, że w sobotę, 6 czerwca w godz 10.00-16.00 w Szkołe Podstawowej nr 1 w Otwocku odbędzie się zbiórka krwi Motoserce 2020 organizowana przez Zryw MC Poland. Specjalnie na tą okazję będzie podstawiony autokar, przeznaczony do  pobierana krewi.

W tym roku, w związku z zaistniałą sytuacją Zbiórka krwi Motoserce odbędzie się trochę na innych zasadach.
Przypominamy, że krwiodawcą może być osoba pełnoletnia, która w ostatnim czasie nie
podróżowała do innych krajów, nie miała kontaktu z osobą zakażoną wirusem COVID-19
lub osobą objętą kwarantanną. Powinna cieszyć się dobrym stanem zdrowia. Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi musi być zdrowy, wypoczęty, powinien w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi wypić ok. 2 litry płynów oraz być po lekkostrawnym posiłku. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego oraz stosowaniu się do obowiązujących regulacji prawnych (zasłonięte usta i nos).

Z racji tego, że ilość krwi jaką możemy zebrać jest ograniczona prosimy wcześniej o kontakt pod numerem telefonu 501 010 477 w celu uzyskania informacji oraz zapisaniu do oddania krwi.

Dodatkowo chcielibyśmy poinformować, że z uwagi na obostrzenia, nie każdy będzie mógł wejść na teren szkoły. Prosimy się nie zrażać.

Stowarzyszenie Zryw MC Poland przygotowało kilka dodatkowych atrakcji i konkurencji dla uczestników, zapraszamy do udziału i namawiania najbliższych do włączenia się do akcji Zbiórka krwi Motoserce.

Wydarzenie zostało dofinansowane ze budżetu Miasta Otwocka.