Komunikat – potwierdzony przypadek koronawirusa - AKTUALIZACJA

Autor: Administrator serwisu

04/08/2020

Informujemy, że u jednego z pracowników w Przedszkolu nr 3 w Otwocku został potwierdzony przypadek koronawirusa. W dniach 30-31 lipca 2020 r. (czwartek i piątek) przedszkole będzie zamknięte. Trwa dezynfekcja i ozonowanie przedszkola i placu zabaw.

Dyrekcja Przedszkola nr 3 w Otwocku współpracuje z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Otwocku i realizuje jej zalecenia. Wszyscy rodzice dzieci uczęszczających na dyżur wakacyjny do placówki zostali powiadomieni o tym fakcie. Kolejne informacje będziemy przekazywać na bieżąco. Komunikaty będą pojawiać się na stronie www.otwock.pl oraz stronie: http://przedszkolenr3.przedszkola.net.pl/

 

AKTUALIZACJA – 31.07.2020 r.: W placówce prowadzona jest dezynfekcja pomieszczeń, wyposażenia, zabawek, a także placu zabaw. Ponadto w weekend całe przedszkole będzie poddane ozonowaniu. Placówka zostanie otwarta w poniedziałek, 3 sierpnia, kiedy rozpoczyna się kolejny dyżur wakacyjny dla dwóch grup, w których będzie nie więcej niż 17 dzieci. W przedszkolu są realizowane wszystkie zalecenia otwockiego sanepidu.

 

AKTUALIZACJA – 04.08.2020 r. : Przedszkole w dn. 03.08.2020 r. wznowiło swoja działalność. Wszystkie dzieci i pracownicy, którzy byli objęci kwarantanną zostali poddani badaniom. U nikogo nie stwierdzono koronowirusa. Dyrekcja placówki ściśle współpracuje z rodzicami.