Wyszukaj
Facebook YouTube
A A+ A++ Wersja kontrastowa
BIP BIP
Miasto Otwock
STRONA GŁÓWNA Mieszkaniec Edukacja

Edukacja

Budynki - ozdobnik

Oświata Miejska w Otwocku

Adres: ul. Johna Lennona 4, 05-400 Otwock ul. Johna Lennona 4, 05-400 Otwock
Numer telefonu: tel.: 22 788 02 06, fax: 22 788 94 37 tel.: 22 788 02 06, fax: 22 788 94 37
E-mail: oswiata-otwock@oswiata-otwock.pl oswiata-otwock@oswiata-otwock.pl

https://oswiata-otwock.pl/

Sekretariat:

Numer telefonu:  tel.: 22 788 02 06 tel.: 22 788 02 06

Dyrektor: Grzegorz Michalczyk
tel.: 22 788 02 06
e-mail: dyrektor@oswiata-otwock.pl


Główny Księgowy: Anna Ducka
tel.: 22 788 93 79
e-mail: anna.ducka@oswiata-otwock.pl


Zastępca Głównego Księgowego: Agnieszka Osiak
tel.: 22 788 93 79
e-mail: agnieszka.osiak@oswiata-otwock.pl

Dział Finansowo – Księgowy


Wydział Księgowości:

Aneta Mróz
tel: 22 788 94 35
e-mail: aneta.mroz@oswiata-otwock.pl

Monika Książek
tel: 22 788 94 35
e-mail: monika.ksiazek@oswiata-otwock.pl

Marzena Oszkiel
tel: 22 788 94 35
e-mail: marzena.oszkiel@oswiata-otwock.pl


Martyna Dybaś
tel: 22 788 94 36
e-mail: martyna.dybas@oswiata-otwock.pl


Ewelina Sitek
tel: 22 788 94 36
e-mail: ewelina.sitek@oswiata-otwock.pl


Wydział  Płac:

Monika Szmidt
tel: 22 788 32 20
e-mail: : monika.szmidt@oswiata-otwock.pl

Agnieszka Mrowiec
tel: 22 788 32 20
e-mail: agnieszka.mrowiec@oswiata-otwock.pl

Ewelina Nogalska
tel: 22 788 32 20
e-mail: ewelina.nogalska@oswiata-otwock.pl


Katarzyna Góras
tel: 22 788 32 20
e-mail: katarzyna.goras@oswiata-otwock.pl

Dział Administracyjno – Organizacyjny


Wydział Merytoryczny:

Jolanta Czarnecka
tel: 22 788 93 78
e-mail: : jolanta.czarnecka@oswiata-otwock.pl
 
Dorota Czarnowska
tel: 22 788 93 77
e-mail: : dorota.czarnowska@oswiata-otwock.pl


Karolina Kasprzak
tel: 22 788 93 77
e-mail: : karolina.kasprzak@oswiata-otwock.pl

Wydział Organizacji


Sekretariat:

Oksana Kapusta
tel. 22 788 02 06
e-mail: oswiata-otwock@oswiata-otwock.pl


Kadry:

Kinga Chmielewska
tel: 22 788 93 77
e-mail: : kinga.chmielewska@oswiata-otwock.pl

Pozostałe zadania:

Logistyka, Organizacja, ZFŚS, MKZP 

Diana Kieszek
tel: 22 788 93 78
e-mail: diana.kieszek@oswiata-otwock.pl