Wyszukaj
Facebook YouTube
A A+ A++ Wersja kontrastowa
BIP BIP
Miasto Otwock
STRONA GŁÓWNA Urząd Informator miejski Otwock.pl

Informator miejski Otwock.pl

Budynki - ozdobnik
Informator miejski Otwock.pl to nowy projekt, który jest odpowiedzią na zmieniający się rynek lokalnej prasy oraz coraz częstszy fakt wykluczenia informacyjnego szczególnie osób starszych, które nie korzystają z mediów społecznościowych. Dzięki temu także ta grupa mieszkańców ma bieżący dostęp do informacji i komunikatów przygotowywanych przez Urząd Miasta Otwocka, jednostki organizacyjne oraz spółki z udziałem Miasta Otwocka.

Bezpłatny Informator Miejski jest wydawany jako uzupełnienie istniejących kanałów komunikacyjnych. Zawiera informacje o prowadzonych i planowanych inwestycjach, wydarzeniach i wielu innych ważnych sprawach, które dzieją się w Otwocku. Zamieszczane są także tematy dotyczące aktywności i pracy radnych, prezydenta i społecznych organizacji. Poszczególne wydania informatora są poświęcone bieżącym tematom istotnym dla mieszkańców, które wpływają na rozwój miasta.

Informator w formie papierowej kolportowany jest m.in. do miejskich placówek oświatowych i sklepów na terenie Otwocka. Dostępny jest również na targowisku miejskim, w Urzędzie Miasta Otwocka, Miejskiej Bibliotece Publicznej i jej filiach oraz w Miejskim Ośrodku Kultury, Turystyki i Sportu. Są również dostępne do pobrania pobrania w wersji elektronicznej.

Informator Otwock.pl


Pliki do pobrania:


NUMER 10
PAŹDZIERNIK-GRUDZIEŃ 2023

POBIERZ W PDF

NUMER 9 (9)
WRZESIEŃ 2023

POBIERZ W PDF

NUMER 8 (6)
CZERWIEC 2023

POBIERZ W PDF

NUMER 7 (5)
MAJ 2023

POBIERZ W PDF

NUMER 6 (4)
KWIECIEŃ 2023

POBIERZ W PDF

NUMER 5 (3)
MARZEC 2023

POBIERZ W PDF

NUMER 4 (2)
LUTY 2023

POBIERZ W PDF

NUMER 3 (1)
STYCZEŃ 2023

POBIERZ W PDF

NUMER 2 (12)
GRUDZIEŃ 2022

POBIERZ W PDF

NUMER 1 (11)
LISTOPAD 2022

POBIERZ W PDF